درباره ما

درباره ما

صنایع غذایی بهپودر اصفهان

شرکت مجتمع صنایع غذایی بهپودر اصفهان در سال 1376  به عنوان اولین تولید کننده شیر خشک صنعتی در ایران با هدف رشد و شکوفایی صنعت مواد غذایی ایران تاسیس گردید که توانایی تولید روزانه 35 تن شیر خشک و پودر آب پنیر را دارا می باشد و با بکارگیری نیروهای متخصص و زبده ی این صنعت با برند نام تجاری بایا فعالیت خود را گسترش داد.
کارخانه در زمینی به مساحت 15000 متر مربع با احداث بیش از 3500 مترمربع سالن های تولید و ساختمان های تولید و امکانات جانبی در منطقه شهرک صنعتی علویجه در 75 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار گرفته است.

این مجموعه در سال 1397 اقدام به گسترش خطوط تولید و افزایش ظرفیت تولید خود نموده است و در حال حاضر این مجتمع تولیدی دارای مجهزترین سالن تولید، ساختماناداری، آزمایشگاه کنترل کیفی، انبار محصول و سالن های تاسیسات می باشد و در جهت تولید محصولی با کیفیت و مرغوب بر اساس استانداردهای مصوب سازمان غذا و دارو از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات بهره می گیرد. این مجتمع افتخار دارد با رعایت الزامات قانونی، استانداردهای ملی و بین المللی سیستم های مدیریت کیفیت از جمله:    _ ISO 2008:9001 &amp HACCP _    و با اخذ نشان حلال تلاش داشته ایم محصولاتی با استانداردهای جهانی با هدف حضور در بازارهای بین المللی تولید و به بازار عرضه نموده ایم.

تولیدات شرکت بهپودر 

هم اکنون این مجتمع صنایع غذایی با امکانات پیشرفته ی خود تولیدکننده ی فرآورده های خشک لبنی زیر می‌باشد :

  • شیر خشک پودری کم چرب(اسکیم)
  • شیر خشک پر چرب
  • پودر آب پنیر
  • خامه صنعتی
شرکت صنایع غذایی بهپودر اصفهان در سال 1399 بنا بر سیاست توسعه و گسترش فعالیت خود اقدام به برنامه ریزی جهت راه اندازی خط تولید شیر خشک گرانولی در جهت پاسخ به نیاز مجموعه های تولید مواد غذایی نموده است که امید است با عنایات حضرت باریتعالی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) گامی در جهت خدمت رسانی به تمام مردم این سرزمین صورت گرفته باشد. در حال حاضر، صنایع غذایی بهپودر اصفهان با شرکت های بزرگ صنایع غذایی از جمله میهن، شیرین عسل، مینو، کاله، فرخنده، سلامت، گرجی، یادگار، پگاه اصفهان، پگاه گلپایگان، پگاه تبریز، پگاه تهران، پگاه شیراز، کره ونک، آشوراده، نیاز، ریونیز، بهتک، هوتک، وطن شیر، مانی ماس، می ماس و برخی شرکت های فعال در زمینه مواد غذایی همکاری دارد.

برنـد بایـا 

مجموعه صنایع غذایی بهپودر اصفهان در نظر دارد با تلاشی وافر همانگونه که اولین در تولید بوده است بهترین در کیفیت باشد و در این راه ما برند بایا را تولید نموده ایم و تلاش بر این بوده  که بایا را به بهترین برند شیرخشک تبدیل نماییم که در این راه دست یاری به مشتریان محترم خواهیم داد تا در کنار هم و برای هم بهترین ها را رقم بزنیم.
این مجموعه اعتقاد دارد که بهترین ها را برای برترین ها تولید نماید و دراین راه تلاش وافر داشته است به امید روزهایی زیبا برای همدیگر .
بایا، تلاش نموده است با استفاده از دستگاه های روز دنیا شیرخشکی تولید نماید با کیفیتی بالا، که پاسخ گوی نیاز مشتریان با تمام ذائقه ها باشد.

فهرست